A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Готельно-ресторанный комплекс «Три Бобри»
(097) 930 17 52

Масаж – активний засіб профілактики захворювань, збереження працездатності. Найкращий метод релаксаціі та зняття втоми.

Масаж як метод лікування застосовувався вже в третьому тисячоліття до н.е. в Китаї, потім в Японії, Індії, Греції, Римі. Записи про масаж появляються у арабів. З глибини століть до нас дійшло і опис лікувальних методик.

Пам'ятники старовини такі як збережені алебастрові барельєфи, папіруси, на яких зображені різні масажні маніпуляції, свідчать про те, що ассірійці, перси, єгиптяни та інші народи добре знали масаж.

До теперішнього часу збереглися систематизовані допомоги китайських та індійських авторів, у яких описуються деякі прийоми масажу, методика і техніка їх проведення, а також надаються поради щодо використання масажних прийомів при деяких патологіях. Це старокитайська книга «конг-фу», написана в III тис. До н. е..; енциклопедія «сан-тсай-ту-госі», що складається з 64 книг і датована XVI (ст. н.е.; давньоіндійські веди (книга мудрості), що відносяться до ii тис. до н. Е.., і більш пізніше твір індійських лікарів «сукрута». Простими прийомами масажу - такими, як розминання, погладжування, биття, - володіли багато народів в давнину, а проте систематичне використання цих прийомів почалося набагато пізніше, коли отримав розвиток лікарське мистецтво і була в повній мірі усвідомлена цілюща сила масажу.

  • Масаж лікувальний.

Є невід’ємним методом профілактики і реабілітації при захворюванні опорно-рухового апарату(артрит,міозит,ревматизм,подагра…)
Зокрема викривлення хребта різних форм ( сколіоз, лордоз,кіфоз…).

  • Масаж дренажний.

Єдиний масаж де масуються вузли лімфатичні, які є фільтром для лімфи. Очистка крові сприяє підвищенню імунітету,насичує організм киснем. У результаті проведення даного масажу відбувається поліпшення руху лімфи та повернення венозної крові,яка активно виводить продукти розпаду(очищення від шлаків)
Дренаж лімфатичний показаний алергетикам, гіпотонікам.  Ефективний в програмі для схуднення,покращує стан шкіри.

  • Медовий масаж.

Медовий масаж справжня знахідка для Вашого тіла, адже він поєднує дію звичайного масажу з впливом біологічно активних компонентів меду. Мед віддаючи ці речовини, абсорбує токсини і сприяє їх швидшому виведенню з організму. Даний масаж виконується для збільшення лімфотоку і очищенню шкіри. Після цього шкіра стає шовковистою та пружною, зникає целюліт. Медовий масаж досить ефективний в якості методу лікування і профілактики фізичної та розумової напруги, при порушенні сну, головних болях, остеохондрозі, вегето-судинній дистонії, простуді, кашлі, збільшенні імунітету. Крім того мед чудовий природній антисептик, який має антибактерицидну дію. Він не дає змоги жити та розмножуватись бактеріям. Мед багатий вітамінами В1, В2, В6, Е, К та С та більше 50 різними мінеральними речовинами. Для досягнення бажаного ефекту рекомендується пройти курс від 15 до 20

  • Аромотерапія.

Аромати здійснювали чудеса і порушували ненависть. Їх проклинали, їм поклонялися, ними впивалися, підносячись до вершин блаженства. У житті древніх єгиптян, греків, римлян аромати відігравали важливу роль. Вони зберігали красу і молодість, підтримували здоров'я тіла і духу людини. Найкращим прикладом ефективної аромотерапії є прилад Клеопатри яка мала безсонність,наповнюючи подушки пелюстками троянд,що допомагало їй мати приємні мрії і навіювало сон.
Ароматичні масажі (шоколадний апельсиновий, ванільний) діють на все тіло
Вони покращують кровообіг,заспокоюють нервову систему, покращує самопочуття.

  • Антицелюлітний.

  • Гумовими банками.

  • Масаж обличчя+біомаска.

  • Ізометричний.

Класичний

а) загальний від «п’яти до маківки»  - 250 грн./60 хв.

б)  окрема частина тіла  - 130 грн./30 хв.

Лікувальний

а) масаж спини + масаж стоп  -  180 грн./40 хв.

б) масаж комірцевої зони + голова (на основі фітобіолю з сакських грязей)  -  120 грн./40 хв.

Лімфодренажний масаж    - 250 грн./60 хв.

Підводний масаж      - 90 грн./20 хв.

Масаж обличчя + біомаска   - 100 грн./30 хв.

а) альгінатна.

б) шоколадна з екстрактом водорослів.