(097) 930 17 52
Залишити відгук
30.10.2023
Руслана
Велике дякую за відпочинок! Щоб перезавантажитись і змінити картинку, відпочивала у Вас з дівчатами, відмічали День народження. Все Дуже сподобалось, гарна територія - ліс, озеро...тиша та спокій. скрізь чисто та акуратно, персонал дуже привітний. Окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, офіціанту Толіку. Ну просто незамінна людина, зробив нам свято. Чемний, ввічливий, толерантний і, що головне винахідливий). Дякуємо!!!
07.08.2023
Людмила
Відпочивала у готелі після перетину кордону. Для мене враження від готелю залежить від людей, які там працюють. Адміністратор Світлана була така приємна, добра, що мені б знову хотілося зупинитися саме в цьому готелі. Виявилося, що сніданок теж входить у вартість, і сніданок виявився доречним. Ще мені сподобалася смачна кава та обстановка - м'які диванчики, гарні столики, каву можна попити на терасі з квітами. У готелі хороший ремонт і багато моментів продумані керівництвом. Загалом я залишилася в захопленні. Давно не зупинялася у такому приємному місці.
10.10.2020
Юрій Скоп
Ціни на сайті не співпадають з вказаними у прайсі, тому раджу завчасно все узгодити, щоб в кінцевому результаті не лишитись розчарованим!
17.11.2019
Андрій
Відпочивали на дні народженні. Дуже сподобалося, привітний персонал, смачна кухня...
18.08.2019
Саньок
Здесь уважают каждого! Принимают, как своего. Советую всем отдохнуть, именно здесь. Местный житель, Львовской обл!
02.07.2018
Юрій
ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО !!! Відпочинок пройшов відмінно(хоча і не було погоди).Юшка в баню-райська насолода(кухарю RESPECT).Окрема подяка Олегу,ввічлива приємна та професійна молода людина. І відповідно усе залежить від організації та впровадження -власники МОЛОДЦІ!!!
02.07.2018
Юрій
Як завжди все дуже чудово!!! Кухарям ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО!!!. Олегу від ниших дівчат , за щирі посмішки та коректне обслуговування, Respect. Власникам -МОЛОДЦІ!!!
15.12.2016
valentin
всё понравилось был небольшой нюанс но он не испортил общей картины в данное заведение можно ехать уверено номер полноценная 5
07.07.2016
Катя та Ігор
Святкували у вас весілля у листопаді 2015 - це була просто казка!!!!!!! Неймовірно смачна кухня - всі гості були вражені як подачею блюд, так і різноманітністю смаків! Адміністратор Олена - справжній знавець своєї справи, молодець одним словом! Дуже допомогла за два тижні зробити чудове свято! Класна атмосфера, привітний персонал, все на вищому рівні!!! Рекомендуємо всім!!!!!!
Дякуємо за гарний відгук. Бажаємо щастя в спільному подружньому житті.
08.06.2016
Dorota
Все чудово!!! ми приємно заскочені! приїдемо ще! дякуємо!!!