(097) 930 17 52
Отже, як же все це відбувається? Людина сідає в бочку, знаходиться там недовгий час. Дно в ній викладено плоскими річковими каменями. Контакт тіла з розпеченим каменем взагалі немає. Навколо дерева, свіже повітря, ліс. Постійно вдихаєш на повні груди. Відчуваєш себе ніби єдиним з природою. Температура починається рости протягом перших 10-15 хвилин. Ось коли Вам стає не під силу, необхідно саме в цей момент покинути чан і зануритися в холодну воду. Під час занурення, відразу ж у людини з'являється бажання швидше повернутися назад в тепло. Природно нас тягне туди, і ми повертаємося знову. Але при повторному зануренні в теплу воду тут-то все найцікавіше і починається. Ви відчуєте різке поколювання по всьому тілу. У Вас виникне таке відчуття, начебто Вам роблять мільйонне голковколювання. Але з плином часу все проходить, і Ви більше не будете відчувати уколи. Ось саме це і називають терапією банею-чаном. І так треба повторити кілька разів. Таким способом можна не просто закалятись, а й одночасно лікуватись.
Уявіть собі цю ситуацію, коли навколо запах природи, сіна, дощу. Це просто не передати словами - це потрібно відчути самому і тоді все буде зрозуміло.

Додаткові поради
Якщо хочете ще приємніше зробити Вашу процедуру, тоді додаємо настої трав і відвари, або просто кладемо у воду оберемок духмяних трав. Дана процедура не така жорстка, як в традиційних парних. Тут тіло прогрівається рівномірно, на глибокому рівні, причому не потрібно дуже високої температури. Якщо Вам стало жарко - можна самому врегулювати температуру. Наприклад, додати холодну або збавити гарячу воду. Зазвичай рекомендується попивати чаї. Наприклад, з лісових ягід, малини, липи та інших природних корисних компонентів.

Баня-чані - це поєднання корисного з приємним. І ті, хто зміг побути в цій чудовому середовищі, підтвердять це. Тому радимо спробувати таку процедуру, адже немає нічого корисніше і приємніше, як париться, дихати свіжим повітрям, занурюватися в річкову воду.


додаткові поради
Якщо хочете ще приємніше зробити Вашу процедуру , тоді введенню додаємо настої трав і відвари , або просто кладемо у воду оберемок духмяних трав. Дана процедура не така жорстка , як при ширянні в традиційних парних. Тут тіло прогрівається рівномірно , на глибокому рівні , причому не потрібно дуже високої температури. Якщо Вам стало жарко. Тоді можна самому врегулювати температуру. Наприклад , додати холодну або збавити гарячу воду. Як зазвичай рекомендується попивати чаї. Наприклад , з лісових ягід , малини , липи та інших природних корисних компонентів.
Висновок !
Ширяння в чані - це поєднання корисного з приємним. І ті , хто зміг побути в цій чудово середовищі , дійсно скажуть так . Тому радимо спробувати таку процедуру , адже немає нічого корисніше і приємніше , як париться , дихати свіжим повітрям , занурюватися в річкову воду. Та й зробити конструкцію для такої справи не так то й складно , принаймні фінансових витрат піде набагато менше , ніж на будови приміщення для лазні . Тому найбільш вигідними і корисним буде закарпатська лазня або ширяння в чані .

Баня –Чан (8 осіб)   - 1000 грн.